Kush do ta fitoj BBA4?

Torosi shkon në dhomën e gjumit për të zgjuar Imeldën dhe Mirjetën. Të dy vajzat ai i zgjon me përkëdheli, duke i bërë masazh e duke i puthur.
Mirjeta vonon të zgjohet kështuqë Toros merret pak më shumë me të. Më pas Hënes, Klodi, Mariel dhe Mirjeta qëndrojnë në dhomën e gjumit duke biseduar dhe Toros vjen afër tyre. Banorët e ftojnë të ulet e të bisedojë bashkë me ta, por Toros i përgjigjet se kishte ndroje se mos shqetësonte ndonjërin prej tyre. Hënes shprehet se atë nuk e shqetëson, ndërsa të tjerët le të thonë ç’të duan. Toros përgjigjet me shaka se asnjëri nuk ka shans të thotë asgjë për të.

Marieli thotë se Toros është njeri i mirë, por karakteri i tij mund të keqkuptohet nga publiku apo dhe nga banorët e tjerë. Hënes shton se Torosi u duket banorëve interesaxhi, por në të vërtetë nuk është kështu. Hënes i kthehet lojës së mbrëmshme, ku banorët i kanë bërë pyetje njëri-tjetrit, e është ndjerë i fyer nga Neda dhe Alma të cilat kanë shkëmbyer fjalë në vesh. Torosi thotë se ai u ka thënë vajzave se ky veprim tregon mungesë edukate.
Më pas Toros shpreh mendimet e tij përsa i përket fituesve të lojës, e së pari thotë se do të donte ta fitonte Henësi ose Vladimiri. Pas tyre do të zgjidhte Marielin, Klodin ose Mirjetën. Për pjesën tjetër të banorëve ai shprehet se janë thjesht mbushës. Hënesi shprehet se do të pqëlqente të ishte përballë një mashkulli në finale, e jo përballë një femre.
Torosi deklaron se do ta mbështesë Hënesin më shumë se të gjithë dhe ky i fundit shprehet se Torosin e sheh si shok. Ai shton se i pëlqejnë njerëzit aktiv.
Së fundmi, Torosi thotë për Alkenën që nuk flet fare, por Hënesi e kundërshton. Ai shton se Alkena është njeri i dashur, por duhet t’ia gjesh anën.
Torosi shprehet se personat që vlerëzon më shumë në shtëpi janë Hënesi, Klodi dhe Vladimiri.
Klodi pyet Hënesin se çfarë relatash ka me Almën tani dhe ai përgjigjet se shkon mirë me të, paçka se mbrëmë bënë debat. Klodi shprehet se Mirjeta e ka tërhequr që në fillim dhe është vajzë fantastike, po ashtu dhe Alma pas saj.
Hënesi shton se nëse do ta fitonjë një vajzë, ajo duhet të jetë Klodi.

21 responses to “Kush do ta fitoj BBA4?”

 1. agnesa berisha

  mirmengjesi shum bukur po luani veq mund te vazhdoni une them se mund ta fitoj neda sepse ajo luna shum bukur por mund edhe ogreni po ajo qe është me e bukura dhe më e zgjuara asht ermela sepse ajo mund ti ja kthej fjalen te gjithve asht njëra qe ësht ma e guximshmja bye bye

 2. agnesa berisha

  shum bukur jeni njher veq vazhdoni duke lozur bukur une them se ne ketë jav mund te dal ervini sepse bënë një loj shum te piset

 3. agnesa berisha

  po vetem mund te them se hënësi dhe toros nuk kan mundur te japin aq shum sa asht duhur dhe une banoreve ju uroj sukse te kënëshme veq vazhdoni tung tung klm

 4. adhuresa berisha

  o zot shyqyr si dul alkena ka shpetu neda fill ka shpetu neda si i shkojke mas veti  shqyqyr si dul ju falenderoj shum publik qe banet punen e mir

 5. anagla

  Po Neda e fiton big brotherin.Ermeles i shkojn nga shtat kur flet Neda.po neda eshte nishja big brotherit. neden e kane frike te gjite pa parjashtim.ermela eshte llafazane dhe jo e zgjuar.nese e keni degjuar neden si flet ju iken mendja.ej po me u fol neda juve u shkojn pordhat ka 7. po ju keni frik me fol neda se eshte e zgjuar.ermela eshte llafazane dhe horrojeni se eshte e zgjuar. neda flet shume por ajo sqaron gjerat mire dhe mbare.po neda edhe nese nuk e fiton big brotherin ajo ka mijra e miliona e miliarda lek ne trurin e saj.cfar i duhen leket ermeles thoni ju .ajo i don leket e big brotherit per te bere totuazhe ne byth e jo per te bere gjera te rendesishme si neda.neda i don leket per te mare nje pune te mire e per te bere nje udhetim te mire ne dubaj per tu u clodh se e zune ne koke te gjithe e qish e vetem u ka dal problemeva mban.po a ja keni pa notat nedes i ka harroje.po une ermelen armike ne klase e kam pas. merte vetem 4.kishte frik me ia tregu mamit e mu lute mu mus ti thosha.une i thosha e e rrifte mami dit per dit. ajo ka pas ngel njer ne shkolle po kaloj me lek ajo mut.bravo neda fillo kshu. je nishe

 6. naruto

  e meriton ermela se eshte njeshja aty brovo ermela……………..TE DUA…..

 7. bukuroshja shkoder

  ermela ermela ermela sepse eshte njeshe te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 8. ////...////

  Ergysi 42 votes
  Marjeli 31 votes
  Ermela 82 votes
  Ogreni 65 votes votoni.

 9. kaltrina

  hej Votone ermelen per me vitu ju lutem ok ne telefon qoni sms edhe ne net jepni ermeles per me fitu ju lutem tduaa mela shummm

 10. rozafa

  qe nga java e 3-te e kom dit qe ka me fitu ermela
  ermela eshte me e zonja se Jozefina Topalli
  je fituesja e bba4,mos ja ke friken askujt
  a e sfidove neden?

 11. lirik

  ermela ka me fituuuuuuuuuu

 12. lirik

  marjeli

 13. rozafa

  Ermel ti do ta fitosh ket big brother se e meriton se sa per ogrenin, marielin e ergysin mos iu ki friken je yll…<3

 14. agnesa

  ermela do ta fitoj big brotherin 4 puntorja e shtepis

 15. kadrije

  ermela do ta fitoj bb4 se e meriton

 16. adhuruesi i ermeles

  un mendoj qe ermela do ta fitoje kjo eshte 100000% e sigurt fitore ermelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 17. anna

  orgeni e meriton fitoren

 18. biondi

  ermela ermela ska tjter kush kush ta fitoj kit big bradher per pos ermeles sepse e meriton ta fitoj sepse esht e menqur i perballon te gjitha sfidat ermela urime fitorja e meriton kissssssssssssssssssssss mela :D

 19. Blerta

  Ermelaa do te fitojjjjjjjj

 20. Pranvera

  Ermela do te fitojj

 21. ermela

  flm te gjith publik i dashur edhe ju qik ma par ju uroj suksese!suksese publik i dashur

Leave a Reply